پرسشهای متداول

دیتاکس چیست ؟

دیتاکس محلی برای مهندسین و طراحان محصولات متنوع صنعتی و فناور هست تا مواد اولیه و تجهیزات مورد نیاز خود را بصورت آنلاین و با قیمت مناسب تهیه کنند. محصولات بصورت تدریجی در حال افزوده شدن به سایت هستند و برای رفاه مشریان عزیر یک بخش اختصاصی برای دریافت سفارشات شما که در این دیتاکس موجود نیست ولی قابل تامین از سایت های معروف دنیا همچون Ebay و آمازون می باشد.

 

 آیا در دیتاکس به غیر از محصولات ویژه، محصولات مصرفی مورد نیاز مهندسین و طراحان نیز بفروش می رسد؟

بله .در کنار این محصولات خاص سعی شده است از محصولاتی که بطور مستمر از آنها در ساخت تجهیزات استفاده می شود با قیمت مناسب و در سریعترین زمان بفروش برسد. محصولاتی از قبیل پیچ و مهره، چسب های صنعتی و محصولات اتوماسیون صنعتی.

 

آیا دیتاکس به غیر از کالاهای موجود در سایت، کالای دیگری را نیز می تواند تامین کند؟

دیتاکس یک مجموعه خدماتی می باشد که می تواند در کنار فروش اقلام موجود درسایت خود، سفارشات خرید محصولات مهندسی را با ملاحظات و مشاوره های فنی از سایتهای مختلف اینترنتی خارج از کشور تامین کند.

برای سفارش کالا، کافیست در بخش ثبت سفارش کالاها  لینک محصول در وب سایت خارجی و یا مشخصات آنرا ارسال نمایید تا کارشناسان ما حداکثر ظرف مدت 72 ساعت کاری نسبت به هزینه تامین و مدت زمان آن با شما تماس پیدا کنند.

 

آیا می توانم کالاهای تحریمی و یا هر کالایی که بهر دلیلی امکان ارسال مستقیم آن به ایران امکان پذیر نیست، سفارش دهم ؟

بله. دیتاکس امکان خرید کالای مورد نظر و حمل غیر مستقیم کالا به مبدا ایران را دارا هست.

 

چگونه به دیتاکس ار نظر کیفیت کالا مطمئن باشم ؟

دیتاکس محصولات خود را از برندهای معتبر تهیه می کند و سعی میکند برای هر محصولات خود کاتالوگ و دیتا شیت فنی آن را در صفحه توضیحات کالای خود فراهم آورد.

آیا امکان سفارش کالا بصورت تلفنی، تلگرام و آنلاین امکان پذیر است ؟

بله.در حال حاضر امکان سفارش از طریق تماس تلفنی و یا تلگرام وجود دارد .کارشناسان فنی ما در صورت نیاز آماده پاسخگویی تلفنی ، مشاوره فنی به  مشتریان و ثبت سفارش قطعی هستند.